Ndërron jetë në plazhin e Velipojës i moshuari nga Kosova
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë pasdite në plazhin e Velipojës, ku një pushues nga Kosova ka ndërruar jetë.

Shkak i vdekjes së të moshuarit ka qenë një atak kardiak, teksa ky i fundit ndodhej në det. Fjala është për 86 vjeçarin Agush Kastrati, me origjinë nga Peja e Kosovës.

Policia ka shkuar në vensdngjarje dhe ka nisur hetimet.
Shtuar më 15/08/2019, ora 17:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori