Ndalohet fluturimi drejt dhe nga Britania e Madhe (FOTO LAJM)

Ministriia e Infrastrukturës dhe Energjisë ka njoftuar sot se janë anuluar fluturimet drejt dhe nga Britania e Madhe.

Sipas njoftimit, kjo masë do të ndërmeret në kuadërparandalimitpërhapjes së COVID 19.

Prej ditës së sotme, ora 23:59 do të ndalohen të gjitha fluturimet deri në një njoftim të dytë./albeu.com/


Shtuar më 16/03/2020, ora 12:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori