Merr zjarr apartamenti në Lushnje
Flakët kanë përfshirë një apartament në katin e pestë të një pallati në Lushnje.

Shërbimet zjarrfikëse ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për lokalizimin e zjarrit dhe shmangien e përhapjes së flakëve te banesat e tjera.

Fatmirësisht në momentin e ngjarjes nuk ka pasur njeri në banesë.

Shtuar më 13/06/2019, ora 15:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori