Merr flakë shtëpia në Kamëz, ngel brenda një fëmijë
Një shtëpi 2 katëshe është përfshirë nga flakët në Kamëz, ndërkohë që brenda në banesë ka mbetur i bllokuar një fëmijë.

Sipas raportimeve të fundit nga vendngjarja, banesa është në pronësi të shtetasit Shaban Kazani.

Bëhet me dije se zjarri po vazhdon në të dyja katet e banesës ndërkohë që policia dhe zjarrëfikësja kanë mbërritur në vendngjarje.


Shtuar më 18/06/2019, ora 18:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori