Mbytet pushuesi në Vlorë
Një pushues është mbytur ditën e sotme në plazhin e Zvërnecit në Vlorë.
Ende nuk dihet identiteti i viktimës dhe as shkaku.

Rja bregdetare ka mvbërritur në vendngjarje.
Ky është pushuesi i dytë që humb jetën në plazhin e Zvërnecit në Vlorë brenda 24 orëve të fundit. Kujtojmë se ditën e djeshme u mbyt një 29-vjeçar.

Vijon...
Shtuar më 08/08/2019, ora 16:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori