Mbytet 29-vjeçari në plazhin e Zvërnecit
Një 29-vjeçar është mbytur ditën e sotme në plazhin e Vlorës.

Informacion paraprak

Rreth orës 16:56, në plazhin e Zvërnecit, dyshohet se është mbytur në det 29 vjeçari R.D., nga fshati Peshtan i Fierit.

Grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.
Shtuar më 07/08/2019, ora 18:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori