Mbërrijnë në Rinas 4 fëmijët dhe gruaja të nxjerrë nga kampi i "ferrit"
Avioni me katër fëmijë dhe një grua të riatdhesuar sapo është ulur në pistën e Rinasit. Mes tyre është edhe Endri Dumani, të cilët u nxorën nga kampi famëkeq në Siri, Al Hol.

Në avion ishte edhe kryeministri Edi Rama, i cili mbërriti dje Liban ku u takua me fëmijët dhe gruan që u nxorën nga kampi.

Floresha Rasha me fëmijët e saj Amar Rasha, Emel Rasha dhe Hatixhe Rasha së bashku me djalin e familjes Dumani, Endri Dumanijanë shqiptarët që u nxorën nga kampi famëkeq “Al Hol”
Shtuar më 27/10/2020, ora 13:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori