Makina përplas një person dhe hedh në krahun tjetër të autostrdës Tiranë-Durrës (VIDEO)
Një aksident i frikshëm ka ndodhur pak minuta më parë në autostradën Tiranë-Durrës.

Lexues të Albeu.com, kanë sjellë në redaksi videon nga ky aksident ku raportojnë se një makinë ka përplasur keq një person.

Përplasja ka qënë shumë e fortë dhe personi i aksidentuar ka përfunduar në anën tjetërautostradës.

Ndërkohë ambulanca është njoftuar nga përdoruesit e tjerë të autostradës por ende nuk ka mbërritur në vendngjarje.

Ndërkohë i aksidentuari nuk dihet nëse i ka mbijetuar apo jo aksidentit. /albeu.com/Shtuar më 07/04/2019, ora 15:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori