Makina në Shkodër përfundon me rrota në ajër
Një aksident automobilistik ka ndodhur mesditën e sotme në qendër të qytetit të Shkodrës, para poliklinikës.

Mësohet se një automjet ka humbur kontrollin dhe është përmbysur në rrugë. Shkaqet e aksidentit janë ende të paqarta, ndërsa nuk dihet nëse ka persona të lënduar.
Shtuar më 06/04/2019, ora 13:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori