Kuvendi zgjedh kryetarin e ri të KLSH-së
Arben Shehu do të jetë kreu i ri i Kontrollit të Lartë të Shtetit.

Kuvendi ka miratuar kandidaturën e Shehut me 108 vota pro, 5 kundër dhe 4 abstenim.

seancën e sotme, Shehu ka bërë dhe betimin, duke falënderuar deputetët e Kuvendit për besimin që i dhanë.
Shtuar më 02/07/2020, ora 14:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori