Kur nis mësimi: MAS shpall datat për Tiranën, Durrësin, Shijakun dhe Krujën
MAS ka shpallur datat për nisjen e mësimit në zonat e prekura nga tërmeti.

Sipas urdhrit të MAS, mësimi në Tiranë, Durrës, Krujë dhe Shijak do të nisë më datë 9 dhjetor.

Edhe pse data 9 është dirë zyrtare pushimi, për shkak të orëve të humbura kjo ditë do të jetë një ditë e zakonshme mësimi.

vijon...
Shtuar më 06/12/2019, ora 12:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori