Kryemadhi takim me Lulzim Bashën në selinë e PD-së
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi sapo ka mbërritur në selinë e Partisë Demokratike.

Ajo është duke zhvilluar një takim me liderin er opozitës Lulzim Basha.

Procesi farsë që po zhvillohet në vend dhe plani i opozitës për në vazhdim janë disa prej temave që po diskutojnë dy drejtuesit e opozitës.
Shtuar më 30/06/2019, ora 17:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori