Kjo zonë e Elbasanit përfshihet nga flakët, rrezikohet një karburant
Një zjarr ka përfshirë zonën e Përroit të Zaranikës.

Mëseohet fillimisht që të kenë marrë flakë shkurret, por ai është shpërndarë me shpejtësi.

Ndërkohë që në afërsizonës e cila ka marrë flakë ndodhet dhe një karkurant.

Mësohet gjithashtu se zjarrfiksja ndodhet në vendngjarje dhe po punon për shuarjen e flakëve.
Shtuar më 23/07/2019, ora 20:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori