Këtë herë në Tiranë dhe Shkodër, COVID-19 shënon sërish dy viktima
Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se edhe dy persona të tjerë kanë ndërruar jetë nga koronavirusi, ndërsa janë konfirmuar edhe 45 raste të reja.

Raportohet se 2 personat ishin të shtruar në Infektiv, konkretisht një 82 vjeçare nga Tirana dhe një 74 vjeçare nga Shkodra.

Ato kishin sëmundje bashkëshoqëruese.
Shtuar më 01/07/2020, ora 10:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori