Ky është autori i masakrës në Mat, policia i vihet pas
Pëlqej
MAti është tronditur pasditen e sotme nga disa të shtëna armësh në fshatin Shëlli.

Nga të shtënat mësohet të ketë mbetur i vdekur së paku një person dhe janë plagosur tre të tjerë.

Sipas të dhënave nga policia autori i dyshuar është shtetasi Kujtim Koxha, 54 vjeç i cili është shpallur në kërkim dhe forcat e policisë i janë vënë tashmë nga pas për ta kapur dhe arrestuar. /albeu.com/
Shtuar më 11/10/2018, ora 15:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori