I vendoset tritol një makine në Krujë, kush është pronari
Një sasi lëndë plasëse është konstatuar në afërsi të një makine e cila ndodhej e parkuar.

Lënda e dyshuar plasëse, e gjetur ditën e djeshme, nuk ishte aktive, ndërsa në vendin e ngajrjes kane shkuar xhenieret dhe kane bere te mundur marrjen nen kontroll te vendit te ngjarjes duke asgjesuar edhe lenden plasese.

Ndërkohë që mësohet se pronari i makines eshte Florind Muca, eshte 43 vjec.
Shtuar më 24/03/2019, ora 14:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori