I burgosuri i vë flakën qelisë së burgut në Lezhë
Një i para-burgosur në burgun e Shënkollit në Lezhës, i ka venë zjarrin qelisë së burgut.

Ngjarja mësohet të ketë ndodhur pak pas mesnate, rreth orës 02:00 të mëngjesit të sotëm.

Artur Ferketa ka marrë diegielehta në trup dhe është mjekuar në spitalin e burgut.

Ende nuk dihet shaku i këtij veprimi.

Shtuar më 05/07/2019, ora 11:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori