Humbin jetën nga koronavrusi katër pacientë në spitalet COVID
Në dy spitalet Covid kanë humbur jetën 4 persona të prekur me Covid-19 në vetëm 24 orët e fundit.

Fatkeqësisht, nuk e kanë fituar dot betejën me sëmundjen në dy spitalet Covid, një 58 vjeçare nga Kurbini dhe një dhe një 71 vjeçare nga Lushnja me disa sëmundje bashkëshoqëruese, një 61 vjeçar nga Durrësi dhe një 67 vjeçar nga Fieri, bën me dije ministria e Shendetesise.
Shtuar më 01/08/2020, ora 16:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori