E FUNDIT/ Zhbllokohet sfida, Inter-Atalanta (VIDEO)
Hidhet një pacient nga Infektivi
Një tjetër pacient është hedhur nga kati i dytë i spitalit Infektiv në Tiranë.

Pacienti me iniciale R.B., 69 vjeç ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Theksojmë se ky është rasti i katërt i pacientëve">pacientëve që vetë-hidhen nga spitalet Covid. Tre rastet e mëparshme kanë rezultuar fatale për jetën e pacientëve">pacientëve të cilët kanë ndërruar jetë në vend.

Njoftimi
Tiranë/informacion paraprak.

Më datë 10.11.2020, rreth orës 12:30, dyshohet se është vetëhedhur nga lartësia e një spitali shtetasi R.G., 69 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.
Shtuar më 10/11/2020, ora 12:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori