Hidhet nga Sanatoriumi 60 vjeçari, gjen vdekjen në vend
Një tjetër pacient i ka dhënë fund jetës duke u vetëhedhur nga spitali i Sanatoriumit në Tiranë.

Bëhet fjalë për një 60 vjeçar i cili ka kryer aktin e rëndë pak pas mesnate.

Ky nuk është rasti i parë kur një pqacient ndërmerr aktin e rëndë. Në vendin tonë edhe 4 pacientë të tjerë kanë vendosur t'i japin fund jetës duke u vetëhedhur nga spitali Shefqet Ndroqi.

Njoftimi

Tiranë/Informacion paraprak

Me datë 30.11.2020, rreth orës 00:30, dyshohet se është vetëhedhur nga lartësia e një spitali shtetasi L.S.,60 vjeç, i cili për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.
Shtuar më 30/11/2020, ora 08:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori