Gjendet pa jetë nga fqinjët e moshuara në Gjirokastër
Nje 85 vjeçare eshte gjetur pa shenja jete ne banesen e saj, ne Gjirokaster.

Kane qene fqinjet ata te cilet e kane gjetur dhe me pas kane njoftuar policine.

Policia be me dije se rreth orës 16:10, jane njoftuar se në lagjen “Palorto”, Gjirokastër, shtetasia S.Zh. rreth 85 vjeçe, është gjetur e pajet në banesë nga komshinjtë e saj, shtetasia e mësipërme jetonte e vetme.

Nga kqyrja paraprake e kufomës nuk konstatohen shenja dhune përveç një shenje të shkatuar si shkak i rrëzimit nga tensioni.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.
Shtuar më 05/08/2019, ora 19:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori