Gjendet i vdekur në breg një 70-vjeçar tek Shkëmbi i Kavajës
Pëlqej
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme tek Shkëmbi i Kavajës.

Nga raportimet e para mësohet se një 70-vjeçar është gjetur i mbytur.

Trupi i viktimës, identiteti i të cilit ende nuk dihet, është gjeturbreg nga pushuesit.

Policia ka mbërritur në vendngjarje ku po heton më shumë mbi ngjarjen e rëndë dhe identifikimin e viktimës. /albeu.com/
Shtuar më 19/07/2018, ora 13:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori