Gjendet i pajetë një burrë në Durrës
Një trup i pajetë është gjetur pranë terminalit të kontenierëve mwngjesin e sotwm në Durrës.

Mwsohet se kufoma është e s*ksit mashkull, por është ende i paidentifikuar.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për identifikimin e personit si dhe për të zbardhur ngjarjen. Paraprakisht dyshohet se personi është mbytur në det.
Shtuar më 10/07/2020, ora 08:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori