Freza i merr jetën punëtorit në Fier
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Fier, ku një 62-vjeçar ka humbur jetën si pasojë e një plagosje që mori gjatë punës.

Viktima është shtetasi Rushit Brahimaj dhe mësohet se ishte duke punuar me një frezë, por fatkeqësisht ajo e ka kapur dhe i ka shkaktuar dëmtime të shumtatrup.

Edhe pse 62-vje♪5ari është dërguar menjëherë në spital nuk ka mundur tu shpëtojë plagëve për shkak të gjakderdhjes së madhe. /albeu.com/
Shtuar më 23/03/2019, ora 14:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori