Eliminoi dhe dogji të gjallë Flamur Duçin, merret vendimi për 18 vjeçarin
Gjykata e Korçës ka dhënë vendimin për Devis Hotin, i cili u arrestua për vrasjen e kushëririt të tij, Flamur Duçit të enjten.

Gjykata ka vendosur të pranojë kërkesën e organit të akuzës, duke e lënë Hotin në masën e sigurisë “Arrest me burg”.

18 vjeçari mësohet se kishte qenë i dënuar edhe më parë për një krim të ngjashëm.

48 vjeçari u ekzekutua mëngjesin e së enjtes pranë godinës së biznesit të tij. Sipas dëshmitarëve, Duçi u gjet i therur me thika dhe me shenja djegieje në kokë.Shtuar më 22/12/2019, ora 09:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori