E vranë brenda "BMW"-së, detajet nga atentati në Shkodër
Paraditen e sotme një 46 vjeccar është gjetur i vrare brenda BMW së tij në Shkodër.

Sipas Policisë, autori është akoma i paidentifikuar ndërsa kudo janë ngritur pika kontrolli.

Shkodër/Informacion Paraprak

Më datë 28.11.2020, rreth orës 11:20, në fshatin Mushan, Shkodër, në afërsi të një pike karburanti është gjetur, dyshohet i vrarë me armë zjarri në mjetin e tij tip “BMW” shtetasi R. H. 46 vjeç banues në fshatin Darragjat, Shkodër,

Shërbimet e Policisë kanë mbritur menjëherë në vendngjarje.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë po vijojnë punën për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarje, identifikimin dhe kapjen e autorit/ve.

Në ndihmë të Policisë lokale janë nisur forcat e FNSh Shkodër dhe forcat Speciale Renea

Janë ngritur pika kontrolli në akset rrugore në bashkëpunim me DVP Lezhë.

Shtuar më 28/11/2020, ora 12:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori