Dy aksidente brenda pak minutave në Lezhë e në Laç
Dy aksidente raportohet të kenë ndodhur në Lezhë dhe në Laç në harkun kohor të disa minutave.

Sipas të dhënave paraprake bëhet e ditur se qytetin e Laçit një makinë ka përplasur një person pranë stadiumit.

I dëmtuari është nisur me urgjencë drejt spitalit, ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Ndërsa aksidenti i dytë mësohet se ka ndodhur në dalje të Lezhës, ku dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën, por fatmirsësiht nuk ka të lënduar por vetëm dëme materiale. /albeu.com/
Shtuar më 07/01/2019, ora 14:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori