Dritan Prifti, në gjëndje të rëndë shëndetësore
Ish-ministri i Energjetikës, Dritan Prifti është në gjëndje të rëndë shëndetësore.

Burime të sigurta bëjnë me dije për Albeu.com se Prifti ka bërë sëfundmi një operacion tepër të vështirë në Itali, nga i cili nuk janë vënë re përmirësime.

Albeu.com mëson gjithashtu se ish-ministri është kthyer sot në Shqipëri pas operacionit në Itali dhe gjëndja e tij vijon të jetë e rëndë. /albeu.com/
Shtuar më 11/10/2017, ora 23:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori