Digjet fouristrada e biznesmenit në Elbasan
foto ilustruese
Elbasani vijon të ketë trazira edhe pse policia e këtij qyteti është në gatishmëri për shkak se kohët e fundit është kthyer në një kasaphanë mes bandash.

Së fundmi raportohet se mengjesin e sotëm rreth orës 04:00, makina e biznesmenit E.ZH ka shpërthyer në flakë pranë banesës së tij.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen "Aqif Pasha" dhe dyshohet se zjarrvënia ka qënë e qëllimshme.

Ndërkohë policia po heton për zbardhjen e plotë të ngjarjes. /albeu.com/


Shtuar më 14/02/2019, ora 08:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori