E FUNDIT/ Del nga burgu Ervis Martinaj
Ervis Martinaj ka dalë sot nga qelia e paraburguimit pas gjashtë muajve që mbahej atje për shkak të ngjarjes së rendë që ndodhi në ish-Bllok në 4 tetor të vitit të shkuar.

Gjykata e ka lënë të lirë Martinajn në këmbim të një garancie pasurore në vlerën e 5 milion lekëve.

Ai u arrestua pas ngjarjes së 4 tetorit në ish-Bllok ku gjatë një përplasjeje me armë mbeti i vdekur Fabian Gaxha dhe u plagosën disa persona, mes tyre edhe vetë Martinaj.

kërkim për këtë ngjarje janë Mevjol Bilo dhe Eldi Dizdari. /albeu.com/
Shtuar më 03/05/2019, ora 17:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori