Dalin pamjet, merr flakë hyrja e Bashkisë Kamëz (VIDEO)
Pjesa e hyrjes së Bashkisë së Kamzës është përfshirë nga flakët.

Mësohet se flakët kanë rënë pak më parë dhe pritet ndërhyrja e forcave zjarrfikëse për shuarjen e tyre.

Imazhet e para të flakëve janë publikuar nga vetë ish-kryebashkiaku i Kamzës, Xhelal Mziu.

Shtuar më 19/09/2020, ora 11:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori