COVID-19 i merr jetën mjekut të njohur
Koronavirusi vijon të vrasë me ritme të larta në Shqipëri.

Sot ka ndërruar jetë nga koronavirusi mjeku Astrit Haziri. Ai shërbente si mjek familjeje në spitalin e Kukësit dhe ka ndërruar jetë në Turqi.

Pas rëndimit të situatës, ai ishte dërguar në Turqi për trajtime të mëtejshme por nuk ka mundur t’ia dalë duke ndërruar jetë sot.

Shtuar më 20/10/2020, ora 12:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori