Çfarë u gjet në furgonin që alarmoi FNSH në Qafë-Thanë
Një operacion anti-drogë është zhvilliuar në pikën e kalimit kufitar të Qafë-Thanës.

Forca të shumta policie por edhe Forcat Speciale FNSH, kanë "blinduar" zonën pas dyshimeve se një automjet ishte i mbushur me drogë.

Sipas të dhënave të fundit policia ka ndaluar një furgon, ku në të është gjetur një sasi e madhe droge dhe janë arrestuar 3 persona.

Ndërkohë ende nuk dihet sasia e drogës, e cila është bllokuar. Policia e Shtetit pritet që në vijim të japë detaje për këtë operacion. /albeu.com/
Shtuar më 21/11/2018, ora 11:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori