E FUNDIT/ Bien ndjeshëm rastet e reja, 19 viktima në 24 orët e fundit
Breshëri plumbash ndaj shqiptarit në Greqi, në luftë për jetën (VIDEO)
Një atentat i rëndë ka ndodhurGreqi ditën e sotme.

Sipas mediave vendase mësohet se ndaj një shqiptari është kryer një atentat ku është qëlluar me të paktën 5 plumba dhe gjendja e tij shëndetësore është kritike.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e njohur si Hagia Sophia në Patra,

Menjëherë në vendin e ngjarjes kanë mbërritur forca të shumta policie, të cilat po hetojnë shkaqet e ngjarjes si dhe po bëjnë krehjen e zonës.

Mësohet se për këtë ngjarje dy persona janë shpallur në kërkim.

Shtuar më 25/01/2021, ora 19:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori