Bie zjarr në ambientet e jashtme të burgut të Fushë-Krujës
Një sipërfaqe me shkurre është përfshirë nga flakët në ambientet e jashtme të burgut të Fushë-Krujës.

Zjarri rrezikon të afrohet tek godinat dhe mjetet e burgut.

Ndërkohë zjarrëfikësja është nisur drejt vendngjarjes.

Shtuar më 14/09/2020, ora 16:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori