Bie nga kati i tretë 44 vjeçari, niset me urgjencë drejt Tiranës
Sipas te dhenave te para te policise, shtetasi I.L, banor i lagjes nr.12 ne qytetin bregdetar eshre rrezuar nga kati i trete i pallatit dhe ka perfunduar pertoke.

Ai eshte derguar me urgjence ne spital, nen kujdesin e mjekesve.

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 31.03.2020, rreth orës 09:40, në lagjen nr.12, Durrës, është rrëzuar nga kati i tretë i pallatit ku banon shtetasi I.L., 44 vjeç, i cili ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.
Shtuar më 31/03/2020, ora 12:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori