Basha lajmëron konferencë urgjente
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka paralajmëruar se në orën 11:00 do të zhvillojë një konferencë me mediat.

Ndërkohë që nuk bëhen të ditura ende detajet se çfarë do të thotë kreu i PD-së, burime nga brenda selisë blu bëjnë të ditur se do të jetë diçka shumë e rëndësishme.

Së fundmi është përfolur në media se kreu i PD-së ishte për vizitë në SHBA dhe se do të takohej me zyrtarë të rëndësishëm në DASH dhe diskutimi do jetë rreth krizës politike në vend.

Shtuar më 21/10/2019, ora 10:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori