Basha deklaratë urgjente
Lideri i opozitës Lulzim Basha do të dalë mesditën e sotme në një konferencë të jashtëzakonshme për mediat.

Konferenca do të mbahet në orën 15:00.

Në këtë konferencë kreu i Partisë Demokratike pritet të flasë lidhur me protestën e nesërme dhe përsa i përket përgjimeve të publikuara ditën e djeshme nga gjermania Bild.
Shtuar më 20/06/2019, ora 14:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori