Autobuzi me nxënës përplaset me makinën, ka të plagosur rëndë
Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Librazhd -Elbasan, në afërsi të fshatit Mirakë.

Nga informacionet paraprake, një autoveturë është përplasur me një autobuz me nxënës.

Deri tani raportohet se dy persona janë në gjendje të rëndë, dhe të tjerë janë plagosur. /albeu.com/
Shtuar më 17/11/2018, ora 21:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori