Atentat në Lezhë, qëllohet me armë drejt 27 vjeçarit
Një 27-vjeçar i ka shpëtuar një atenati me armë zjarri mbrëmjen kaluar, pak para mesantës. Siç raporton policia në drejtim të automjetit të shtetasit me iniciale K.P, banues në Kurbin është shtënë me armë zjarri.

Deklarata e policisë

Më datë 04.10.2019, u referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës Shkallës së Parë Kurbin dhe po punohet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes ku është qëlluar me armë zjarri në drejtim të automjetit të shtetasit K.P. 27 vjeç, banues në Kurbin dhe për pasojë ka vetëm dëme materiale.
Shtuar më 05/10/2019, ora 12:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori