E FUNDIT/ Atentat në Korçë, vritet një person me armë zjarri
Një person është vrarë me armë zjarri mbrëmjen e së enjten në qytetin e Korçës.

Nga raportimet e para, një person është qëlluar për vdekje ndërsa mësohet se ngjarja ka ndodhur në periferi të qytetit. Viktima ka ndërruar jetë rrugës kur po transportohej për në spital.

Nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes si dhe identiteti i viktimës. /albeu.com/
Shtuar më 17/01/2019, ora 22:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori