Arratiset një person nga Drejtoria e Policisë në Tiranë, "blindohet" zona
Një person është arratisur pak më parë nga Drejtoria e Policisë në Tiranë.

Menjëherë forca të mëdha efektivësh janë përhapur në zonën e Myslim Shyrit për të kapur autorin në fjalë si dhe po kryen kontrolle të imtësishme në çdo rrugicë dhe biznes që ndodhet në zonë.

Ende janë të paqarta motivet e arratisjes nga Drejtoria e Policisë së personit të paidentifikuar.


vijon...

Shtuar më 25/09/2020, ora 15:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori