Arratisen nga burgu grek 2 shqiptarë të dënuar për vrasje
Dy të dënuar shqiptarë janë arratisur burgu grek. Ngjarja ka ndodhur 48 orë më parë në burgun Kassandra në Halkidiki.

Mediat greke raportojnë se shqiptarët">shqiptarët nuk janë paraqitur në numërimin e mëngjesit ditën e martë dhe menjëherë ka nisur verifikimi në qeli. Ata nuk janë gjetur në vendin e vuajtjes së dënimit.

Ende nuk është e qartë si kanë arritur të largohen shqiptarët">shqiptarët nga qelia.
Shtuar më 18/07/2019, ora 21:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori