Altin Dumani përjashtohet nga gara për kreun e SPAK
Altin Dumani është skualifikuar nga gara për të qenë kreu i SPAK.

Abcneës.al raporton se Dumani ka marrë 4 vota në KLP dhe jo 6 të tilla të cilat do të bënin që ai të kualifikohej për të vijuar garën.

Dumani u votua pro nga Tartar Bazaj, Besnik Cani, Arben Dollapaj dhe dhe Esmeralda Cani.

Vijon..
Shtuar më 19/12/2019, ora 14:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori