Aksident në rrugën Korçë-Pogradec, përplaset për vdekje një grua
Një aksident me pasojë vdekjen e një 40 vjeccareje ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën Korçë-Pogradec.

Sipas te dhenave te para mesohet se ngjarja ka ndodhur ne fshatin Poceste.

Nuk dihen ende rrethanat dhe as identiteti i viktimes. Policia ka nisur hetimet per zbardhjen e ngjarjes.

Shtuar më 20/06/2019, ora 09:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori