Aksident i rëndë në Tiranë, përplaset për vdekje 30 vjeçarja
Një aksident i rëndë me pasojë vdekje ka ndodhur pak më parë në rrugën dytësore Durrës-Tiranë.

Mjeti me drejtuese shtetasen E.D., 30 vjeçe ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka dal nga rruga dhe për pasojë ka humbur jetën.

Mësohet se e ndjera ka qëndruar për 40 minuta në vendin e ngjarjes, deri sa ka mbërritur ambulanca, ndërsa efektivët e policisë kanë mbërritur pas sinjalizimit.

E reja udhëtonte e vetme në momentin kur ka ndodhur aksidenti, shkaku i të cilit nuk dihet ende.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi
Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 14.07.2020, rreth orës 12:35, në rrugën dytësore Durrës-Tiranë, tek City Park, mjeti me drejtuese shtetasen E.D., 30 vjeçe ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka dal nga rruga dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.
Shtuar më 14/07/2020, ora 13:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori