Aksident i rëndë në Lezhë, plagosen 5 anëtarët e një familjeje
Nje aksidenti rende ka ndodhur ne oret e para te mengjesit, ndersa kane mbetur te plagosur 5 anetare te se njejtes familje.

Ngjarja ka ndodhur ne afersi te ures se Matit ne Lezhe, rreth ores 02:00 te mengjesit.

Ne aksident jane perfshire dy automjete dhe per pasoje kane mbetur te plagosur 5 anetaret e familjes, qe udhetonin ne te njetin mjet.

Sakaq, pritet njoftimi i policise per detaje mbi ngjarjen.


Shtuar më 18/07/2019, ora 09:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori