Aksident në Korçë, plagosen rëndë 4 persona
Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në aksin rrugor Korçë-Bilisht si pasojë e të cilit janë plagusur 4 persona.

Aksidenti ka ndodhur afër fshatit Cangonj, ku si pasojë e përplasjes së dy automjeteve janë plagosur 4 persona, identiteti i të cilëve nuk dihet ende.

Personat e plagusor mësohet se janë dërguar për ndihmë mjekësore në Spitalin e Bilisht.

Policia ndhodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të situatës.
Shtuar më 16/07/2019, ora 12:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori