45 raste të reja, COVID-19 vazhdon shton shifrat në vend
Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se edhe dy persona të tjerë kanë ndërruar jetë nga koronavirusi, ndërsa janë konfirmuar edhe 45 raste të reja.

Viktimat janë një 74-vjeçare nga Shkodra dhe një 82-vjeçare nga Tirana, të cilat kanë pasur sëmundje bashkëshoqëruese.

Shtuar më 01/07/2020, ora 10:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori