E frikshme/ Bora shemb strehën e karburantit, vdes punonjësi
Moti i kaq ka përfshirë gjithë vendin këto ditë të ftohta dimri.

Reshjet e dendura të borës kanë sjellë viktimën e parë në Shkodër.

Në hyrje të qytetit të Shkodrës, bora ka shembur strehën e një karburanti dhe si pasojë ka mbetur i vdekur punonjësi, shtetasi Tonin Loci.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton shkaqet e ngjarjes. /albeu.com/
Shtuar më 10/01/2019, ora 19:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori